Hörnskåp
2019-02-11
612327
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HÖRNSKÅP, allmoge, 1700/1800-tal, bemålat inuti, nyckel finns höjd 116, största djup 46 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage