Axel lsson oljemålning
2019-02-07
612304
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 9 000 SEK |
AXEL NILSSON (1889-1981): Nakenstudie, i fåtölj, signerad samt daterad 1931, olja på duk, ca 64x49 cm