Johannes Olsson oljemålning
2019-02-07
612278
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition, signerad och daterad Johannes O 1977, olja på duk, 81x73 cm
Krackleringar, färgbortfall