Carl Fredrik Reuterswärd litografi
2019-02-12
612203
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Stearinljus med konstnärsnamn, signerad samt numrerad 5/200, ca 72x52 cm