Olle Nordberg oljemålning
2019-02-07
612162
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Landskap med figur med cykel, signerad och daterad Olle Nordberg 58, olja på pannå, ca 37x45 cm