Ljusstake, Holm Sørensen & Co
2019-02-06
612144
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SVEND AAGE HOLM, kandelaber, Holm Sørensen & Co, Danmark, 1960-tal, för fem ljus, märkt Holm Sørensen, Danmark, höjd ca 25, bredd 25 cm
Bruksslitage, nött färg kring stomme