Georges Braque litografi
2019-02-11
611900
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Ciel Gris I", monogramsignerad i plåten, 1959, färglitografi, ca 23x7 cm
LITTERATUR: Maeght nr 1032