Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
LASSE ÅBERG (född 1940), "Mickey Mu", signerad Lasse Åberg, daterad i trycket Nov 85, EA-upplaga, litografi, ca 31x44 cm
Ej examinerad ur ramen
611851
2019-02-06