Taklampa 1960-tal
2019-02-06
611794
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1960-tal, koniskt formad skärm i gullackerad metall, skärmens höjd ca 26 cm, diameter ca 36 cm
Ställvis smärre spår av färgbortfall, kabeln med slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen