Roland Svensson färglitografi
2019-02-07
611763
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003):"Erik Petters bod (Kallskär)", 1980, signerad Roland S, 116/360, färglitografi, bildmått ca 28x42 cm