Tekanna Kina
2019-02-07
611665
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TEKANNA, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i form av kurtiserande par, polykromt bemålad, höjd ca 15, längd 15 cm
Nagg/avslag