Ljuskrona
2019-02-05
611638
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, femarmad med 8 ljuspunkter, stomme i mässing, höjd ca 52 samt diameter 40 cm
Fem prismor fattas samt 1 lös, slitage, funktionen garanteras ej