John Ivar Berg akrylmålning
2019-02-05
611481
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Skjutskåren Åland" monogramsignerad samt daterad 69, akryl på duk, ca 65x90 cm