Golvarmatur Böhlmarks
2019-02-07
611421
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BÖHLMARKS, golvarmatur, nummermärkt 15600, upplightkupa i opakt glas, lindad stång med skinnimitation, stång och fot mässing, höjd inklusive textil skärm ca 174 cm
Kupa med nagg, slitage