Landskapsmålning
2019-02-05
611372
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med fors, osignerad, olja på pannå, ca 37x25 cm