Karl Tirén oljemålning
2019-02-07
611347
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL TIRÉN (1869-1955): Fjällandskap, signerad K Tirén och daterad 1898, olja på pannå, ca 69 x 54 cm
Smärre slitage