Stolar 1 par 1700-tal
2019-02-05
611318
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 1 par, rödmålad furu, senbarock, 1700-talets första hälft, tassfötter, sitthöjd 48, sittdjup 35, höjd ca 118 cm
Orangrepp, bruksslitage, renoverade, skador