Bengt Landin färglitografi
2019-02-05
611308
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med tupp och dödskallar, signerad Bengt Landin, 40/250, färglitografi, tryckmått 63x48
Ej undersökt ur ram