Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Sutare Ti´ncati´", signerad och daterad von Schantz -84, 158/170, färglitografi, bildstorlek ca 36x53 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ramen
611257
2019-02-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner