Yrjö Edelmann litografi
2019-02-06
611226
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med kvinna, signerad Y. Edelmann, E.A., färglitografi, bladmått ca 54x67 cm
Något blekt