Slagbord 1800-tal furu
2019-02-06
611225
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGBORD, furu, 1800-talets mitt, avlutat, höjd ca 73, 127x28 cm
Slitage, brännmärken, kompletterat