John Ivar Berg akrylmålning
2019-02-05
611181
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): Speglingar, signerad samt daterad 63, akryl på duk, ca 69,5x62 cm