Hylla för postsortering
2019-02-04
611129
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HYLLA, 1900-talets mitt, grönlackerad metallkonstruktion med postfack, hylla med laminat, höjd ca 187, 104x77 cm
Slitage, ställvis hårdare, smärre skador