Charles Sjöholm
2019-02-04
611126
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): ´´Öregrund´´, signerad och daterad á tergo -69, olja på pannå, ca 50x61 cm