Lennart Olausson Öland
2019-02-04
611084
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART OLAUSSON (född 1944): "Väntan", signerad och daterad Lennart Olausson -82, tusch, ca 41x26 cm