Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-02-04
611078
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Abstrakt komposition, signerad F Bergamn och daterad -94, olja på duk, ca 54x41 cm