Golvlampa mässing
2019-02-02
610893
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft. mässing med fot i trä, höjd ca 154
Fot med slitage