Kaffekanna silver
2019-02-02
610869
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
KAFFEKANNA, silver, 1900-tal, rokokostil, Chor, svenska importstämplar, höjd ca 19,5 cm, vikt ca 530 g
Bruksslitage