Nybro Armaturfabrik golvlampa
Avslutad
2019-02-01
610798
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
SANDIN & BÜLOW, golvlampa, Nybro Armaturfabrik, 1900-talets sista kvartal, fot i plexiglas, stomme i förkromad metall, glaskupa, undertill etikettmärkt "NAFA", höjd ca 53 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen