Klubbat för:
16 000 SEK
6 000 SEK
ARNE VODDER, karmstol, modell BO 90, Bovirke, Danmark, 1950-tal, stomme i teak, klädsel i grågrön textil, sitthöjd ca 39 cm
Slitage, en knapp lös men medföljer
610738
2019-02-02