Karl-Axel Pehrsson
2019-02-01
610673
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition med blommor mot himmel, signerad samt numrerad 201/385, ca 39x58 cm