Philippe Starck stolar
2019-02-01
610566
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PHILIPPE STARCK, "Toy", stolar, 1 par, Driade, Italien, stomme i terracottafärgad plast, undertill stämplade, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage