Peter Dahl litografi
2019-02-01
610514
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Ur Fredmans sånger, signerad samt numrerad XVI/XXV, litografi, ca 55x41 cm