Reinhold Ljunggren litografi
2019-02-01
610510
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Tövädersdag", signerad, ca 45x67 cm