Ulf Greder litografi
2019-02-01
610498
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GREDER (född 1949): Stadsbild, litografi, signerad, samt numrerad 116/360, ca 73x89 cm