Stockholm oljemålning
2019-02-01
610474
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv över Stockholm, olja på duk, ca 81x72 cm
Krackeleringar