Gunnar Stålbrand oljemålning
2019-01-31
610403
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR STÅLBRAND (född 1925): ´´Hustak´´, signerad Gunnar Stålbrand, olja på pannå, ca 37x60 cm