Träd akvarell
2019-02-01
610400
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 18/1900-tal): Träd, signerad Morozov?, akvarell, ca 23x31 cm
Smärre fläckar