Karl Axel Pehrson färglitografi
2019-01-31
610353
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K. A. Persson -78, 359/385, färglitografi, bildmått ca 40x30 cm