Oidentifierad konstnär 1800-tal
2019-02-01
610315
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Slottsmotiv med figurer, olja på duk, osignerad, ca 74x99 cm
Krackeleringar