Taklampa
2019-01-31
610232
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, blålackerad, skärm delvis genombruten dekor, diameter ca 35 cm
Bruksslitage