Le Courbusier ´´LC7´´ snurrfåtölj
2019-01-31
610129
| Klubbat belopp | 10 500 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LE COURBUSIER, "LC7" snurrfåtölj, modellen formgiven 1928, Cassina, lackat stål med ljusbrunt skinnklädsel, märkt Cassina LC7 No 20546, sitthöjd ca 49 cm
Bruksslitage, märken, repor