Hylla
2019-02-06
610064
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HYLLA, 1900-talets början, med krockar, förgylld, höjd ca 32, 56x27 cm
Omarbetad, slitage