Aladåbformar koppar
2019-01-31
610048
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALADÅBFORMAR, 1 par, 1700/1800-tal, koppar, längd 24 cm
Slitage