Dosa Kina silver och jade
2019-01-30
610020
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DOSA, sterlingsilver, Kina, 1900-tal, lock med dekor i jade, svenska kontrollstämplar, 5x4 cm