Kopparbalja
2019-01-30
610012
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BALJA, koppar, 1800-tal, med hänklar, höjd ca 33 cm, diameter 49 cm
Slitage, bucklor