Elis Åslund oljemålning
2019-02-02
610010
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ELIS ÅSLUND (1872-1956): Kustmotiv med björk, signerad Elis Åslund, olja på duk, ca 121x140 cm