Lykta
2019-01-30
609985
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LYKTA, 1900-tal, bemålad plått, gultonat glas, höjd ca 63 39x39 cm
Omarbetad, glas med skador