Soppslev i silver
2019-02-09
609904
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SOPPSLEV, silver, otydliga stämplar, Sverige, 1700/1800-tal, svarvat träskaft samt kupa av kokosnöt, längd 44 cm
Smärre slitage