Lennart Rodhe färglitografi
2019-01-30
609878
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1969, 33/40, färglitografi, 37,5x45 cm